Ciekawy wieczór a raczej półtorej godziny dnia wczorajszego

Właśnie wypiłam garnek kawy. Robimy zakłady. O której zasnę? Najchętniej w ogóle bym nie spała tylko ślęczała przez całą noc nad książkami. Tak, to takie moje małe marzenie. Żeby w ogóle nie spać i iść rano do szkoły z worami pod oczami, na garnku kofeinowej ambrozji i bez makijażu. Jeśli chodzi o to ostatnie, to muszę powiedzieć że od pewnego czasu nie mam na to czasu. A to przedziwne jest bo jakiś miesiąc temu rezygnowałam ze śniadania na rzecz mejkapu. Tak, ja naprawdę czasami jestem próżną blondynką. Nawet na Mikołajki dostałam od Kamili paletę cieni. Czyżby zauważyła, że przestałam się malować, bo jednak wolę wszamać jakąś kanapkę z rana? Może.

Wczoraj spotkałam się z niejakim Jarkiem. Śmiech na sali. Żeby w środku imprezy prosić kobietę o pożyczenie złotówki a właściwie to poprosić o danie tej złotówki bo w końcu postawiłem ci piwo jest śmieszne. Przepraszam bardzo, a czy ja go prosiłam, żeby mi tą Wareczkę postawił? Po prostu podszedł do baru, kupił i mi dał. No coż, no, dzięki wielkie, jestem bogatsza o te pięć złotych i dobrze mi z tym (właściwie to o cztery, bo z dobroci serca dałam chłopakowi tę złotówkę, niech ma i się cieszy). Pomińmy szczegół, że zaproponowałam tego cholernego Creatora, w którym nie było nawet miejsca do siedzenia a muzyka tak dawała po uszach, że kiedy głupio było mi po raz trzeci mówić co? po prostu domyślałam się z kontekstu co ma na myśli. No cóż... Kolejny niewypał. Zdarza się. Ale przynajmniej ciekawie było.

facet 11.12.2006, 21:39

jak smakuje garnek kawy?

poziomka.ownlog.com 11.12.2006, 18:14

Ja już porzuciłam się z kawy na plusz aktiv, lepiej działa, na kawę już się chyba uodporniłan. Skąd ja to znam, tą całonocną naukę, godzinę snu przed szkołą, brak makijażu i w moim wypadku jeszcze śniadania, a potem odruchy wymiotne przed sprawdzianem z historii bądź niemieckiego. eh ... mogłyby już być święta. :P
Pozdrawiam :)

Cwistak 10.12.2006, 22:17

Owww. Garnek kawy - ciesze sie, ze nie tylko ja korzystam z tego dobrodziejstwa ;)
Creator - brzmi jak nazwa 'prawie' prestiżowego klubu dla Panów Sportowców :P

steal-dreams 10.12.2006, 20:30

no fakt... koles niezbyt madry... Heh... u mnie w szkole czesto ktos zlotowke pozycza... ale na szczescie POZYCZA:P Tak w ogole to dziekuje za odwiedziny:)
pozdrawiam;*

Vitreus 10.12.2006, 20:24

Kopniaka? Zrobimy może tak, że ja Ci go pierwsza zasadzę... Co Ty na to? :P

odrodzony.blog.pl 10.12.2006, 19:51

LOL
We wtorek będzie inaczej... nie wepchnę się pierwszy do knajpy... ino dam Ci kopniaka :P Ale zawsze to wejdziesz pierwsza :P

Paweł